KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 1251009
nr 125 1009
Gravyr
1700-tal, Gåva från Riksantikvarie Curman, 1929
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 25 februari 2002
kl 18:00:00
Gravyr
nr 125 1009
Gravyr
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 850 kr |
måndag 25 februari 2002 |